Me emrin e Allahut Mëshiruesit e mëshirëbërësit

Selam Alejkum dhe mirë se erdhët në faqen tonë!

Faqja "XHAMIA IME" u themelua në vitin 2009, për të informuar kryeisht të rinjtë për fenë Islame .

Për herë të parë kjo faqe u emërtua "besimtari.tk" ndërsa në fund të vitit 2009 ju vendos emri që ka sot "XHAMIA IME" .

Xhamia ime u krijua si një fletpalosje online me arsyen e vetme që çdo person që e viziton ta ketë të lehtë të lundroj në të dhe të jetë sa më e kuptueshme për ta.

Kjo faqe për gjatë viteve qëndroj në domainet : www.besimtari.tk, www.xhamiaime.tk, www.xhamiaime.cf, www.xhamiaime.eu dhe sot në domain www.xhamiaime.al.

Sot synimi ynë vazhdon të jetë i njëjti si më parë , por sot faqja ka një shumëllojshmëri informacionesh e materialehsh , Kemi krijuar "Kalendarin Ditor të Namazit për Shqipërinë"  , që çdo besimtar të orjentohet lehtësisht për orate e faljes . Gjithashtu  çdo publikues ose krijues web faqesh Islame mund ta shpërndaj dhe ta vendos në faqen e vetë këtë kalendar.
I kemi kushtuar dhe do ti kushtojmë vëmëndje të veçant dhe prezantimit të mënyrës së faljes.

Falenderimet i takjojnë Allahut (Zotit të gjithësisë)
Name

Ahmed Kalaja,63,Alaudin Abazi,1,Bilal Teqja,2,Bujar Spahiu,1,Burhan Fili,1,Dokumentar,13,Elvis Naçi,20,Enis Rama,2,Ferid Piku,1,Ferid Selimi,1,Fjalor Fetar,2,Foto,9,Hutbe,21,Kalendari i Ramazanit,1,Lulzim Plloci,1,meso,1,Njoftime,17,Pyetje,41,Ramazan,3,rukje,1,Sabaudin Jashari,1,te tjera,38,Urime,1,video,27,XHAMIA IME,118,
ltr
static_page
XHAMIA IME
XHAMIA IME
http://www.xhamiaime.al/p/rreth-nesh.html
http://www.xhamiaime.al/
http://www.xhamiaime.al/
http://www.xhamiaime.al/p/rreth-nesh.html
true
4334851239084730927
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy