Oraret e faljes për Shqipërinë
Çdo vëlla dhe motër që ka një web faqe, në mbështetje të fesë islame, është i lejuar dhe i ftuar të shpërndaj në web faqen e tij kalendarin e orareve të faljes për Shqipërinë. Xhamia ime ofron 3 mundësi për të shpërndar kalendarin e orareve të faljes për Shqipërinë

1) HTML Embed, duke marrë kodin e HTML dhe duke e vendosur në web faqe

2) Word Press Plugin , duke e instaluar pugin-in ne WP e më pas duke e aksesuar tek widget

3) Blogger Widget, duke shtuar widget-sin në blogger.
1) Kliko mbi Shto Widget-sin

2) Shtyp Add Widget

3) Shko tek Layout dhe zgjidh se ku do ta vendosësh në web faqen tëndePër çdo paqartësi apo bashkëpunim ju lutemi të na kontaktoni, Kiko këtu ose në email: [email protected] !
Name

Ahmed Kalaja,63,Alaudin Abazi,1,Bilal Teqja,2,Bujar Spahiu,1,Burhan Fili,1,Dokumentar,13,Elvis Naçi,20,Enis Rama,2,Ferid Piku,1,Ferid Selimi,1,Fjalor Fetar,2,Foto,9,Hutbe,21,Kalendari i Ramazanit,1,Lulzim Plloci,1,meso,1,Njoftime,17,Pyetje,41,Ramazan,3,rukje,1,Sabaudin Jashari,1,te tjera,38,Urime,1,video,27,XHAMIA IME,118,
ltr
static_page
XHAMIA IME: Oraret e faljes për Shqipërinë
Oraret e faljes për Shqipërinë
Takvimi Shqip ORARET E FALJES www.xhamiaime.al
XHAMIA IME
http://www.xhamiaime.al/p/oraret-e-faljes.html
http://www.xhamiaime.al/
http://www.xhamiaime.al/
http://www.xhamiaime.al/p/oraret-e-faljes.html
true
4334851239084730927
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy